شرکت پاکیزه‌کاران نیلی با نام برند مامی‌نرس با بیش از 25 سال سابقه درخشان در امورات سالمند، کودک، امور منزل، روز مزد، کاریابی، اعزام سرایدار، اعزام نگه‌بان و اعزام نیروهای مقطعی جهت پذیرایی و خدمات می‌باشد، مجموعه ما با عنوان ثبتی شرکت پاکیزه‌کاران نیلی (مامی‌نرس) با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و کادر حرفه‌ای بهترین و به صرفه‌ترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد تا آرامش خاطر کامل در زمینه دریافت نیرو جهت امورات خود داشته باشید و نگران مسئله‌ای نباشید.

شرکت مامی‌نرس جهت آرامش و اطمینان شما 24 ساعت شبانه‌روز آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات و سرویس‌دهی به شما هموطنان گرامی می‌باشد. از اینکه مجموعه مارا جهت تسهیل امورات انتخاب می‌کنید سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم دوشادوش شما روند زندگی‌تان را با خیال راحت و آسوده طی کنید، شما می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با مجموعه مامی‌نرس تحت عنوان شرکت ثبتی پاکیزه‌کاران نیلی به کلیه صفحات ما مراجعه نمایید و از تمامی خدمات مجموعه مامی‌نرس مطلع شوید و استفاده کافی را ببرید، از جمله خدمات ویژه مجموعه مامی‌نرس می‌توان به نگه‌داران یا به اصطلاح مادریاران حرفه‌ای و صبور در زمینه نگه‌داری کودکان دچار بیماری اوتیسیم اشاره نمود.
شرکت پاکیزه‌کاران نیلی یا نام برند مامی‌نرس از سال 1376 سابقه کار در زمینه خدمات سالمند و کودک و منزل با همراهی همیاران خود توانسته است شعبات مختلفی را دائر کند و سال های متمادی را با موفقیت طی کند. و به دلیل اعزام نیروهای مطمئن و موجه برای مشتریان عزیز خود توانست با تغییرات بازار خود را همراه نماید و جایگاه ارزشمندی پیدا کند. این مجموعه با برند مامی نرس همراه متخصصان خود گام بلندی در راستای خدمت رسانی به کارفرمایان و همیاران و مشتریان برداشت.و این پیشرفت و موفقیت را مدیون خداوند سبحان و شما عزیزان و همچنین تلاش روز افزون همکاران می باشیم.

جهت تسهیل و آرامش شما عزیزان آماده ارائه خدمات اعزام مراقب جهت امور سالمند، اعزام نگهدار کودک و مادریار، اعزام نیروی خدماتی جهت کلیه‌ی کارها و امورات منزل بصورت روزانه شبانه روزی و به صورت مقطعی میباشد.